| Madalin3112 a întrebat:

Am fost sunat de un numar foarte ciudat: 008888888888
A mai patit cineva? Suna, raspund si nu zice nimic. Care e treaba?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate am cautat pe Google, a mai patit o groaza de oameni.Este un apel de hartuire si numarul trebuie neaparat blocat. Unii spun ca cineva mai vorbeste in limba cu accent indian, altii au primit mesaje vocale in limba indiana ceva legat cu plata la gaze si altele.Blocheaza numarul, este un apel de hartuire. poti scrie si tu numarul pe Google sa vezi ca multe persoane au fost apelate de acest numar, nu numai din Romania ci si din alte tari.

2 răspunsuri:
| saftaiiustin a răspuns:

Poate ai fake call activatwinking

| Madalin3112 explică:

Nu am activat fakecall
Am fost sunat pe telefonul fix. A mai patit cineva?