| FlippyFlippy a întrebat:

Am o intrebare urgenta si as vrea sa vio zic pls cititi, eu am sunat pe o prietena de pe un numar care imi era notat cu numele ei pe care era al iei dar de cateva zile cand sunt raspund niste oameni care nu o cunosc si ea zice ca n ustie decat ca nu o mai suna nimeni de ceva vreme, ajutor! pls, is funda

Răspuns Câştigător
| Serafir a răspuns:

Sa mearga la Orange Vodafone cosmote la ce are ea cartela sau abonamentul si sa zica acolo problema