| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am gasit un IPhone 4 32GB, codat pe Vodafone la 700 lei.
Vreau sa il iau, sa il decodez si sa il vand la 900 lei, vi se pare o afacere buna?

6 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Afacerea nu e chiar profitabila parerea mea la decodat iti va lua in jur de 50 100 lei, proabil iesi pe profit cu 50 100 de lei.

Răspuns utilizator avertizat
| Idle a răspuns:

Cam ieftin sa il dai cu 900. Incearca sa maresti pretu.

| anonim_4396 explică (pentru Idle):

Mai mult de 950 nu prea poti, eu as lua telefonul, dar poate raman cu el, ce afacere mai e si asta atunci.

| adrianclaudiu a răspuns:

Pai daca arata bine, ar trebui sa maresti pretul, doar e iphone 4

| madii4 a răspuns:

Cred ca poti creste pretul cu siguranta!