| BacaCostin a întrebat:

Salut, am și eu o problemă happy Știți oferta de la Vodafone „vorbești, net primești"?. Astăzi trebuia să primesc 300 de mb. Pe la 00:15 am văzut că nu am primit nimic... am dat „info" la 2777 și apărea că am 0 mb. Înseamnă că ceilalți mb acumulați trebuia să îi primesc. Nu am primit nimic încă și vreau să știu ce aș putea face să îi primesc big grin

FUNDĂ

2 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

Ai rabdare, sigur vei primi, eu de fiecare data am primit!
Succes!

| Cirstina_Alex_1990 a răspuns:

Frate..sunt tot felul de oferte mincinoase...e posibil sa ii primesti mai târziu. poate cand reimcarci cartela...sau dupa ce.platesti abonamentul.tot felul de. minciuni