| BorzaAndrei a întrebat:

Am o problema. Astăzi am primit mesaj în legătură cu factura Vodafone și am observat ca am făcut costuri foarte mari (factura obișnuită e de 156 RON iar acum e 390 RON ) și vreau sa va întreb ce este de făcut în situația asta? Sunt încă minor, stau cu părinții. Nu știu ce sa fac. Sa le spun de factura sau sa încerc altceva? Am nevoie de răspuns imediat va rog!

2 răspunsuri:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Cel mai bine e sa le spui. Oricum vor afla.

| UnBaiat439 a răspuns:

Ori le spui acum ori mai incolo.
Tot vor afla. Sau cum? Ai tu bani sa iti platesti factura?
Incercati impreuna sa vedeti cum si pe ce ai facut atata cost suplimentar.