| Levisxdd a întrebat:

Am incercat o chestie pentru a-mi decoda telefonul Cosmote Explore, respectiv Zte Blade V si am introdus o cartela digi mobil, apoi am introdus codul care mi-l cerea pentru deblocarea retelei, insa imi cere un cod PUK. Am introdus codul puk al cartelei, dar fara nici un rezultat. Are cineva idee care este problema?
Funda.

4 răspunsuri:
| amzosoft2003 a răspuns:

Ai reusit sa-ti blochezi telefonul folosind 'chestia' respectiva happy

| Levisxdd explică (pentru amzosoft2003):

AI probleme mintale? Citeste cu atentie ceea ce am scris.

| Eddy_Edward_1993 a răspuns:

Acelasi lucru l-am patit si eu cu un Cosmote xplore...ai reusit pana la urma sa il faci? eu nu am mai reusit

| Levisxdd explică (pentru Eddy_Edward_1993):

Da, l am dus la un service. M a costat 30 de lei ^^