| Girly97 a întrebat:

Salut, am intrat si eu azi in jocul cu cartonase de la Vodafone dupa ce am vazut ca se joaca toti. Cam ce trebuie sa fac in joc? M-am alaturat unui grup.

1 răspuns:
| Anonimul1121997 a răspuns:

Trebuie doar să intri in fiecare zi în aplicație și să deschizi mistery box-urile. Trebuie să ai toate cartonașele la un premiu ca să-l caștigi. Dacă ești intr-un grup, primești mai multe cartonașe, deci mai multe șanse de câștig. Pe lângă cartonașe mai poți câștiga multe altele ( net, reduceri la diferite produse, reduceri la oferte etc)