| Transformice1 a întrebat:

Cine e in Vodafone si face schimb de cartonase la concurs? Help! Interesat de cele la telefon.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt pe Vodafone, dar nu mai concurez la acest "concurs" din luna Decembrie. Oricum nu castigi nimic decat vouchere si internet. Cum a fost si la precedentele. Am dezistalat si aplicatia my Vodafone.

| Cheptene1Natalia a răspuns:

Nu eu

| Youdontgetmehighanymore a răspuns:

Eu! Ai cartonașul 1 de la mașina?

| cfrtobias a răspuns (pentru lupucosmin58):

Daca n-are cont? ii trimiti invitatie?

| Catalin_Stoica_1998 a răspuns:

AM EU cartonoasu nr 1 de la masina
daca il vrei imi dai un cartonas de la telefon

| Gregoria a răspuns:

Eeeu!

| Toteu1994112 a răspuns:

Salut. Eu am aproape toate cartonașele. Putem face schimb. Dar cât mai repede. Ma găsiți pe WhatsApp 07269 30234