| Narcis_Hariton_1999 a întrebat:

Salut am iphone 5 si se tot reseteaza imi poate spune cineva de ce face asa

6 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Spune-i pa pa, este invechit, si totusi este de la Apple, nu? Ei bine... nici o marca de telefoane nu iti asigura o durata de viata mai mare de 2-4 ani. De la 6, deja te lungesti.
Ia-ti unul cu Android, este mult mai bun si mai fiabil, asta daca nu iei in considerare virusii.

| Idkidk a răspuns:

Cere sa fie inlocuit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Își dă duhul. Pregătește-te să-l înmormântezi!

| IIIshaneIII a răspuns:

E un telefon vechi de 6 ani ce pretentii sa mai ai de la el, si-a trait traiul si-a mancat malaiul

| Deserth a răspuns:

Are bacteria ecoli

| Malldova2 a răspuns:

Am avut asa problema la tableta.Lasa telefonul 1 2 zile fara sa il folosesti sau sa il aprinzi iar apoi incearca sa vezi daca merge mie mi-a functionat daca nu cere altul