| FerrariFan a întrebat:

Am nevoie de cineva care se pricepe la telefoane Android. Am un Samsung Galaxy s4 (GT-I9505) si as vrea sa il fac sa arate ca un HTC One m8 (ca si sistem de operare), ca si iPhone 5s, ca si Galaxy s5 si ca Sony Xperia Z2 (sau 3 daca se poate). Eu nu as vrea sa ii fac root si sa instalez un ROM, dar daca e nevoie, o fac. Vreau detalii foarte explicite cu tot ce trebuie sa fac ca sa imi instalez ROM-urile respective, dar vreau sa am un fel de rezerva, in caz ca se intampla ceva. Data trecuta am sters din greseala tot sistemul de operare. As vrea sa imi dati un id de facebook ca sa putem conversa in caz ca se intampla ceva. Va multumesc de acum!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu poti sa faci asa, exista teme care le instalezi dar la fel ca modelul care vrei tu sa fie nu se poate.

| FerrariFan explică:

Ba da, se poate.
Am vazut ca exista pe Youtube, insa, ca sa fiu sigur, as vrea sa fie cineva roman, care sa imi explice