| doicutbogdan a întrebat:

as vrea sa imi iau un telefon cu sistem de operare Android si nu prea am asa multi bani si as vrea sa stiu ce telefon imi recomandati (pret maxim 7 milioane). Un coleg are samsung galaxy fit dar nu imi place. Eu ma gandeam la Sony Ericsson Xperia x8. voi ce parere aveti. Astept si alte telefoane propuse de voi cu android love struck... multumesc foare mult, si dau funda love struck

1 răspuns:
| CoraPersefone a răspuns:

Pana in 7 milioane chiar ai de unde alege! De ce nu iti place Samsung galaxy? incearca varianta Samsung galaxy mini, e chiar dragut telef si foarte bun, merge androidul struna pe el! Apoi, mai ai varianta abonamentelor la diverse retele, si poti sa-ti iei chiar si Iphone 4 la un pret bun, sau Samsung galaxy S 2, doar ca la un abonament mai scump! Eu chiar iti recomand Samsung galaxi mini! cauta pe okazii. ro si acolo sunt mai multe varinate de telef care merg cu android, dar sunt second!