| Gaby212 a întrebat:

Am nevoie urgent de sfaturile voastre...
Vreau sa localizez un telefon dupa numarul cartelei SIM.
Nu e neaparat sa fie si foarte precisa metoda...Doar sa fie eficienta(eventual sa o fi incercat voi inainte)

Răspuns Câştigător
| Drxx_Alexandru_1999 a răspuns:

LocateA
BuddyWay
Detectiv iTunes
Detectiv de Android(WaveSecure)
MoosTrax
VIPTrack
Bosspy, Mobile Spy, SMS Spy, Spy to Mobile, Stealth Genie, Top Spy, Xnspy
Sunt foarte multe aplicații pentru asta, pentru multe dintre ele esti nevoit sa plătești, dar unele au un termen de 2 zile gratis( poate și mai mult)
Ai grija ce faci, chestia asta este ilegală! Dacă esti mai apropiat cu persoana poți sa ii ceri imei-ul, și prin imei găsești telefonul foarte repede, GPS, etc.
Nu știu dacă este vorba despre iubita, și nu este treaba mea, dar sigur este vorba de cineva in care nu ai încredere. Dacă nu ai incredere eu îți zic ca este mai ok sa te îndepărtezi de ei! Succes!

| Gaby212 explică (pentru Drxx_Alexandru_1999):

Nu e vorba de iubita, ci de un "crush"
Nu ca n-am incredere, dar nu-mi mai raspunde la telefon si nu stiu ce s-a intamplat cu ea...

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai gresit site ul baiatul meu, nu e forumul celor de la SRI

| Intrebari373626 a răspuns:

Nu se poate localiza un numar(am sunat si eu la politie sa gaseasca locatia unui numar, dar nu).Sau numai da ii afli adresa ip si o localizez pe googlemaps.(sunt tutoriale pe Youtube). Poti folosi WiresHack