| mira2400 a întrebat:

Am nevoie urgent sa stiu daca Zte Blade V7 lite este un telefon bun? Din cate am vazut in review-uri,eu zic ca da,si face poze bune, din cate am vazut in videoclipuri pe Youtube. Aveti sau ati avut acest telefon? Daca da, care este parerea voastra sincera despre el?

7 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Dacă vrei să îl cumperi de pe Altex: https://altex.ro/......re-4g-gold
pot să spun că are un preț destul de bun la ce știe să facă telefonul.
Alternative ar fi:
https://altex.ro/......-core-grey
și
https://altex.ro/smartphone-allview-p8-life-16gb-dual-sim-gold

Care au 2GB RAM și procesoare mai puternice.

| mira2400 explică (pentru SilviaDulcik):

Multumesc pentru sugestii. Am sa merg in Altex sa vad exact ce poate face telefonul si ce nu poate,iar daca nu sunt multumita o sa ma orientez la altceva. Nu prea ma impac cu Allview,deoarece am prieteni care au avut si nu s-au declarat multumiti. Un interes in plus era blitz-ul pe fata,si amprenta. Mi s-a parut un telefon cu design frumos, dar am vrut sa stiu clar, sa cer parerea celor care au avut, sau au in prezent. Multumesc oricum, te pup!

| FaraNumePls a răspuns:

Mie îmi place telefonul happy

| mira2400 explică (pentru FaraNumePls):

Si mie imi place ca design, dar am vazut un review pe Youtube in care spunea despre camere ca nu sunt extraordinare. Am sa il iau direct din magazi cel mai probabil ca sa ii pot vedea punctele forte si punctele slabe. Multumesc frumos pentru parerea ta!

| FaraNumePls a răspuns (pentru mira2400):

Cu mare plăcere. Da, e mai bine sa mergi acolo și să vezi că din spatele ecranului e mai greu happy

| mira2400 explică (pentru FaraNumePls):

Adevarat rolling on the floor). Ai telefonul/l-ai avut sau stii pe cineva care il detine?

| FaraNumePls a răspuns (pentru mira2400):

L-am văzut doar pe net laughing dar mi-a plăcut laughing)