Întrebare recomandată | ssprd a întrebat:

Salut am o cartela prepay pe Orange si am un numar de telefon care ma sacaie cu apeluri si mesaje vreau sa stiu si eu cum il pot redirectiona sau bloca precizez ca numarul nu este necunoscut. multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

In functie de telefonul folosit poti avea functia de "Blacklist". Daca utilizezi un smartphone, poti cauta in magazinul dedicat al telefonului o aplicatie de genul Blacklist.

O zi buna,
Orange Helper.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intra la Setari apeluri.Ai acolo cateva variante.Mai mult nu pot spune ca nu stiu ce tel ai.Iti dadeam aplicatii.Pentru android.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Exista un program Handy Blacklist. Poti bloca daca te suna cu numar ascuns. Trebuie sa ai Symbian

| PŞtefaniaP a răspuns:

Ignoră-l! La un moment dat se va sătura să te tot sune. Dacă nu se potoleşte atunci fă cumva şi blochează-l ca să nu te mai deranjeze sau puneţi telefon pe silenţios :d

| Cr1st1ii a răspuns:

Cand te suna, raspundei si vezi iti de treba ta..lasa-l sa se plictiseasca facand acest lucru, sigur se va potoli! asa fac euwinking

| 112garcea a răspuns:

Presupun ca poti bloca toate apelurile sau sa schimbi cartela