| BoneShiver a întrebat:

Am o husa din silicon, mate, pentru un telefon insa este putin prea stramta (nu reuseste sa cuprinda bine telefonul). Ce as putea face sa o mai intind/largesc putin? :?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu e ca la prezervative : să se muleze după fiecare "obiect" in parte.

Nu fi calic și ia-ți alta!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu prea ai ce sa ii faci astfel incat sa arate bine si sa nu prezinte cute de la un eventual... proces termic (daca la asta te gandesti).

Dar cum sa fie stramta? Nu este pentru modelul respectiv?

| BoneShiver explică (pentru DoarBogdan):

Este pentru model, insa pe margini nu acopera perfect ecranul. Cumva, marginile husei au forma putin deformta: () in loc de | |

| DoarBogdan a răspuns (pentru BoneShiver):

Incearca totusi cu ptuina caldura prin parti. Dar putina big grin