| Mihai_Baiatu_1999 a întrebat:

Am o intrebare. Cam cat credeti ca tine un smartphone Samsung daca il ingrijesti si daca nu il incarci cu tot felul de informații inutile?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

5-10 ANI

| GabiDumitrescu a răspuns:

Pina dai cu el de pamint.

| Frank51 a răspuns:

Pana cand unul dintre componentele interne va ceda, si preconizez ca aceasta componenta este bateria. Din pacate are un ciclu de viata foarte scazut fata de celelalte componente, si din cauza ei trebuie sa schimbi telefonul.

| Crackman a răspuns:

Pai depinde chiar de telefon.
Tu poți sa l îngrijești dar dacă el este cu probleme din fabrica o sa pice indiferent ce faci.
Sfatul meu este sa îl folosești sa simți ca pana la urma și a meritat banul

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Ce intrebi, de fapt? Ca e clar ca nu te pricepi, incearca doar sa fii ceva mai logica...