| EdiC a întrebat:

Am o intrebare, caut un telefon pentru tata dar vreau sa poate instala si whatsapp ca plec din tara si ar fi mai ok sa vorbim pe whatsapp dar tata nu se descurca cu touch screen asa ca trebuie sa fie cu butoane... deci sa fie cu butoane, daca stiti cum se numeste sau macar daca exista va rog sa ma ajutati, Multumesc!

3 răspunsuri:
| ƘЭлT a răspuns:

Erau acele BlackBerry dar nu stiu daca mai sunt sau daca se poate dar poti sa incerci.

| Soryn2244 a răspuns:

Nokia cu tastatura qwerty se numea Chat si numai stiu cum are wapp preinstalat

| WestsideMTFK a răspuns:

Nokia E7 are si tastatura si touch screenbig grin