| Silvia93 a întrebat:

Ce telefon exista cu touch screen si butoane?
Adica as vrea sa scriu cu butoane dar sa pot intra pe whatsapp / facebook etc.

4 răspunsuri:
| wenom18 a răspuns:

Buna,personal ti-as recomanda sa alegi sistemul android, uite cateva modele:
Android qwerty (intre 200 lei si 500 la mana a2a) -

| wenom18 a răspuns:

Motorola Pro MB632 QWERTY, LG f3 q, HTC cha cha, Huawei g6600
,modelele Samsung chat, Samsung gt 3570, Vodafone smart chat, Sony xperia pro

| alexia351 a răspuns:

Blackberry? Majoritatea telefoanelor cu tastatură qwerty au și butoane și aplicații precum whatsapp sau facebook.