| rld0 a întrebat:

Am o intrebare, daca cumpar o cartela Orange cu numar, de 5 euro, voi primi credit sau minute pe ea? Primesc vreun bonus la activarea ei? Am nevoie pentru o tranzactie pe internet care se realizeaza prin sms.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Primești minute, dar dacă apelezi serviciul clienți (vezi pe pagina saitului oranj), sau dai un SMS la nu-ș' ce număr, se poate transforma în credit. Însă doar cu condiția s-o faci înainte să folosești din el!

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
La activare, cartela are inclusa o optiune care iti ofera 2000 de minute sau SMS in retea + 100 de minute nationale si internationale catre fix sau SMS nationale + 50 MB trafic de internet pe mobil. Daca preferi credit sau doar internet in loc de minute si mesaje, trimite SMS gratuit la 321 cu textul CREDIT, pentru a primi 5 euro credit.
O zi buna,
Orange Helper