| alexsil05 a întrebat:

Daca imi cumpar o cartela Digi si o reincarc cu o optiune de 5 euro credit, pe langa beneficiile optiunii primesc bonus? De ex., bonus internet de xy GB. Intreb deoarece nu gasesc nici o informatie legata de asta pe internet

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la ei la digi ca ei stiu ofertele care le au la cartelă si la abonament, poate este mai convenabil ca pret si oferte sa ai abonament la digi cu minute gratuite in rețea trafic mare de internet, numai ei stiu, mergi maine si întreaba i.

| GabiDumitrescu a răspuns:

De ce ai face prostia asta cu cartela cand ai 50 GB la abonament? Sau 60, pe-acolo. Chiar nu vad absolut nici un sens in a lua cartele Digi daca chiar intentionezi sa folosesti netul si sa mai si suni din cand in cand prin telefonia clasica. P.S. Am doua abonamente Digi.Mobil de mai bine de 10 ani si nu am fost vreodata incarcat aiurea la factura.