| clawdyu22 a întrebat:

Salut, am o intrebare in legatura cu abonamentul Orange. Mama are un abonament pe care s-au adunat niste puncte thank you si vrea sa le foloseasca. Eu pot sa ma duc la un Orange shop si sa iau un produs cu punctele acelea sau trebuie sa se duca ea personal?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Trebuie să meargă mama ta ( personal ), deoarece dânsa deţine ( este titulara ) abonamentului respectiv!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa mearga persoana care le are, respectiv mama ta.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Din pacate, numai mama ta poate folosi punctele acumulate in cadrul programul Orange Thank You, in calitate de titular al abonamentului Orange.
In cazul in care si tu ai un abonament Orange, vei putea folosi doar punctele acumulate pentru abonamentul tau.
De asemenea, punctele Thank You pot fi folosite mai usor din magazinul online. Uite detalii aici http://www.orange.ro/thank-you/hello/.
O zi buna,
Orange Helpers