| Valenziana a întrebat:

Am o intrebare legata de Whatsapp si nu am gasit inca un raspuns.
Daca dezinstalezi aplicatia si dupa o instalezi din nou, iti va da din nou SMS cu un cod? Pentru ca eu cand l-am facut nu am primit nici un mesaj si nu prea as vrea sa am costuri suplimentare.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| alin1317 a răspuns:

Cand iti trimit ei codul, iti trimit la numarul de telefon pus de tine. Nu este niciun cost suplimentat! Ia si incearca! Funda!

| MingRi a răspuns:

Ți se va trimite un cod printr-un mesaj dar nu vei avea costuri suplimentare.