| Legend505 a întrebat:

Am o mare dilema am cumparat un card de reincarcare cosmote si am ster sin greseala vreo 2 numere si am incercat sa bag pe tel si dupa 3 incercari imi apare ca accesul este restrictionat? Acum cred ca am gasit solutia si nu-mi merge sad cand voi putea sa incerc din nou? multumesc

1 răspuns:
| M29 a răspuns:

Incearca mai tarziu, nu stiu exact peste cat timp. Poti suna la relatii cu clientii si sa ii intrebi pe ei care este perioada exacta. Bafta!