| YazanPlayer9 a întrebat:

Salut am o mare problema azi am jucat tenis si beijing subway surf pe telefon si zicea ca se descarca telefonul eu tot jucam apoi mi-sa inchis de tot l-am pus la incarcat 5 minute si l-am scos de la incarcat apoi s-a aprins pana la emblema Samsung si acolo s-a blocat si nu merge tot acolo este am scos bateria am pus-o la loc tot acolo se oprea.Dau Funda Multumesc

Răspuns Câştigător
| cristisp a răspuns:

Asa am patit si eu cu tableta. Trebuie trimis la reparat, nu te mai chinui cu alte metode!
Sper ca te-am ajutat!