| Dragos1600 a întrebat:

Salut,am o oferta activata pe reteaua telekom una de roaming cu 30 de minute pentru sunat, 30 de minute pentru apeluri primite si 30 de mb,o pot folosi si in Romania sau doar in afara tarii, trebuie sa am si credit pe cartela ca sa sun sau pot folosi din minute?!? Mersi.

2 răspunsuri:
| LarissssaMagdiiiiiiiiiiii a răspuns:

Draga lasa Telekomul si du-te la Digi Mobil ai minute nelimitata in strainatate, in alte retele si in digi, Net 5 giga bait! Am avut Telekom si sunt oribili!

| Dragos1600 explică (pentru LarissssaMagdiiiiiiiiiiii):

Nu am timp, am venit in tara pentru 2-3 zile.