| Andrei_Stefan_1995_ipmN a întrebat:

Am o problema, am un s8 si azi l-am scapat de ciment si s-a spart in partea stanga sus. Iar in seara asta am observat ca, camera de pe spate se vede in ceata. Imi poate spune cineva de ce si cum pot rezolva problema?
Dau funda

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Evident ca, fiind spart, chiar si intr-un colt, i-a afectat circuitele integrale din interior.
Problema se poate rezolva, daca schimbi displayul (ecarnul), la orice centru de reparatii telefoanice.

| darrio2007 a răspuns:

De ce, ne-ai demonstrat.
Cum? Il duci la reparat.
Ce vrei altceva?