| dddemine a întrebat:

Salut.am o problema cam stupida ...cred.Am o cartela veche de Orange care nu am folosit-o vr-un an si acuma as vrea sa-i aflu numarul de telefon de pe ea.Problema e ca am avut-o pe abonament si dupa ce a expirat nu am mai folosit-o. DEci cine stiu vreo solutie as fi incantat sa o aud.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este deja dezactivata si de la Orange. Timp de un an mai puteai primi apeluri.Nu mai poti.

| viotedy a răspuns:

Pe facturile vechi nu apare numarul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.Eu stiu ca perioada de gratie a cartelelor este de un an, timp in care vei putea primi apeluri si timp in care le vei putea reincarca. Dupa aceasta perioada numerele sunt scoase din uz deci nici la Orange nu mai figureaza acel numar.pricat ai incerca, nu poti afla acel numar pentru ca practic nu mai exista.