| CrazzyWTF a întrebat:

Salut, am o problemă cu noul telefon achiziționa, Samsung galaxy A5 (2016). Se pare că nu îmi mai recunoaste amprenta şi după a 3 încercare, îmi cere parola de backup de care nu îmi aduc aminte să o fi băgat. Vă rog să mă ajutați. Ce pot să fac să resetez parola de backup sau să pot adăuga altă amprentă? Dau funda! Repede, vă rog mult!

2 răspunsuri:
| TheKingBacca a răspuns:

Nu ai ce sa faci, trebuie sa-ti resetezi telefonul.

| WeedMDFK a răspuns:

Te poti duce la un GSM pentru mai multe detalii, eventual te vor si ajuta băieții.