| SoftlPlay a întrebat:

Salut,Am o problema cu telefonul.Am un Lg optimus G,iar cand vreau sa il incarc(nu face tot timpu) nu se incarca,imi spune ca nu are temperatura ca ii trebuie, aveti vreo parere, ma puteti ajuta cumva?

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

Nu te lasa sa il incarci din cauza ca tu il supraincalzesti si dupa aceea il pui imediat la incarcat.

| SoftlPlay explică (pentru AlexElektro1987):

Era o problema de la acumulator, era suprea incarcat si chesti, oricum mersi.

2 răspunsuri:
| andruala a răspuns:

Din cate stiu, daca bateria telefonului nu este intre 0-45 grade celsius nu iti va da voia sa-l incarci...Dar nu prea cred ca bateria telefonului tau depaseste 45 grade laughing.