| Niculae_Florin_1974 a întrebat:

Salut, am o problemă cu telefonul Huawei py5i. Ma suna cineva, îmi apare o fata de telefon, o imagine a unui telefon si vreau sa deblochez ca sa raspund îmi spune nu acoperiti ecranul pentru deblocare activati butoanele volum sau pornire.
Ce pot sa fac sa nu mai imi apara?
Va multumesc astept un raspuns.
O zi placuta

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca tii acoperit senzorul de proximitate din partea de sus. Trage de acel telefon de pe imagine in stanga sau in dreapta. Si raspunzi. La mine trag in dreapta.