| HwsKi a întrebat:

Salut, am o problema cu telefonul la WiFi. Cand ma conectez o data pe zi merge, sting telefonul nu am ce face, a doua oara cand dau sa ma conectez nu merge. Eu la WiFi sunt conectat, dar cand dau sa ma conectez la YouTube nu merge. Imi scrie ca nu se poate conecta. E vreo problema de la WiFi ( Caci daca e de la WiFi ma deconectez de la ei) sau e de la telefonul meu. Funda

6 răspunsuri:
| FluturicaMicaMica a răspuns:

Eu cred că ie a telefonului.

| Johnislifetp a răspuns:

Vad ca in text spui " a doua oara cand dau sa ma conectez nu merge " nu trebuie sa te conectezi pentru a doua ora, wifi-ul trebuie sa ramana stabil

^sper ca te-am ajutat^

| HwsKi explică (pentru Johnislifetp):

Eu sting wifi-ul nu il las pornit

| HwsKi explică (pentru Johnislifetp):

Verificati conectiunea la retea. asta imi da

| Guiinnmortal a răspuns:

Presupun ca este o problema la Youtube si restul merge? spune.mi ca sa te ajut

| Simon a răspuns:

Dupa ce repornesti WiFi-ul, incerci imediat sa te conectezi la Youtube? Daca da posibil sa fie vorba doar de un delay, provocat poate si de la routerul tau. Semnal mai slab. Eu mai patesc asa cu anumite aplicatii (jocuri big grin) si mai astept cateva secunde si merge.