| Dum4ass a întrebat:

Am o problema foarte naspa. De fapt am doua probleme, calculatorul mi se stinge dintr-o data ( vedeti la intrebarile mele ) si alta problema : Atunci cand mi se stinge, cand il pornesc nu merge sa ma conectez la net din prima. Tin sa mentionez ca am net prin AKTA, si intru pe conexiune si dau connect. Il mai sting odata si a doua oara merge sa ma conectez. Deci se stinge, il aprind, ma conectez - nu merge, il reaprind, ma conectez - merge. Se poate sa mearga din prima sa ma conectez? Daca da, cum?

1 răspuns:
| IulianAlexandruy543643 a răspuns:

Genul asta de problema am avut-o si eu la calculatorul meu, e o probabilitate sa fie prea incarcata priza in care bagi si calculatorul, eu am schimbat prizele alea si acum nu mai am nici o problema. La problema cu netu e o probabilitate sa se deschida prea multe app cand aprinzi pc ul dezactiveaza le sa nu se mai deschida iar daca nu merge e de la windows. BAFTA FUNDA?