| dddemine a întrebat:

Salut.Am o problema cu telefonul meu.Este un Samsung gt-e2121b care desi e cam vechi m-a impresionat prin duritatea sa.Din pacate de la un timp imaginea isi schimba culoarea(devine mov si desi raspunde la taste adica intra im player si pot asculta muzica totusi nu pot sa vad nimic).Nu stiu ce sa fac uneori isi revine dar dupa un timp iar isi schimba culoaarea.Mersi anticipat.

1 răspuns:
| Nicu47 a răspuns:

Salut,mergi la un service de telefonie mobila gsm sa vada ce are.