| RazzyFTW a întrebat:

AM o problema cu telefonul meu, HTC One X mai exact.Acum cateva saptamani ca daca tastez niste comenzi gen *#31# in telefon imi vor aparea numerele celor care ma contacteaza cu numar privat.Acum toti cei care ma apeleaza imi apar ca ma apeleaza cu numar privat, chiar daca nu au sunat cu numar privat.

2 răspunsuri:
| Andrei1099 a răspuns:

Fai o resetare.

| Pavelito a răspuns:

Dai un hard reset din recovery mode sau caută un cod care dă un hard reset.

*Data viitoare să ști, că nu există un astfel de cod sau de aplicație!