| BeniBecican a întrebat:

Buna, am un iPhone Xr, numar de Orange si de cateva zile patesc ca atunci cand ma suna un numar privat sau chiar si un numar care nu este trecut in agenda mea nu imi apare ca ma suna, vad doar dupa ca am un apel pierdut.M-au sunat in total 8 numere (toate diferite) insa nu aparea la nici unul cand ma suna. Care este problema?

Răspuns Câştigător
| JicaContra a răspuns:

Telefonul e pus in "do not disturb"
care e setat sa sune numai daca numarul de pe care esti sunat e in agenda
sau efectiv asta e setare generala, telefonul nu e pus pe do not disturb
deci, cauta in setari cand are voie sa, sune