| SurEn_Mustafa_1993 a întrebat:

Salut, am o problema cu telefonul, mi s-a stricat display-ul ( nu mai am imagine deloc ), am fost la cateva gsm ( service pentru telefoane ) si mi-au spus ca n-au piesele necesare. Am un telefon Goclever. Poate cineva sa ma ajute?

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Doar sa comanzi pe ebay.

| RaduTN a răspuns:

Du-te la un alt service, du-te din service in service pana gasesti unul care are ce-ti trebuie.

| Search69 a răspuns:

Cu ce te putem ajuta? Nu avem telefonul in fata sa vedem ce are. Daca nu are suficiente piese acel service du-te la altul. Bafta.