| cryss20 a întrebat:

Am o problema cu un Galaxy Mini. Mi-am pus un model de deblocare pentru ecran si cineva s-a jucat pe acolo incercat sa "sparga" codul si mi-a blocat telefonul. Acum imi cere sa introduc contul Google, il introduc si nu se intampla nimic. Aveti idee cum pot sa rezolv aceasta problema?

3 răspunsuri:
| Aditzu1988 a răspuns:

Instaleaza din nou o versiune de android. Eu mi-am facut un mic upgrade acum un an de zile si am patit la fel. Dar am pus alta versiune si merge brici si in ziua de azi.

| ilasadrian a răspuns (pentru Aditzu1988):

Baga id meu de mass ilas.adrian plz