| Alberjon a întrebat:

Salut am o problema cu un iPhone 6 de ex am 5 la suta baterie și când îl bag la încărcat imi apare 28 45

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| GoldenBoy17 a răspuns:

Normal, Doar e Apple( IPhone), nu? Vezi frate, asta înseamnă IPhone. Se încarcă extrem de greu și se descarca extrem de repede. Sfatul meu ar fi sa îl vinzi cat mai repede și sa îți iei un Samsung S4/s5, alea oricum o sa te tina bateria bine. Vinde-l ca oricum nu cred ca te mai ține mult. Bafta.