| Valera_Gorbuleak_1992 a întrebat:

am un iphone 5s si am o problema la incarcare, telefonul are 0% baterie si stiti ca atunci cand e inchis complet si il pui la incarcat apare o baterie mare pe ecran si gata, a stat toata noaptea la incarcat si nimic, ma gindesc ca blocul este rau deoarece mai inainte cand totul era ok cand il puneam la incarcat blocul se facea fierbinte, nu am de unde sa iau altul sa il incerc, ati avut o problema asemanatoare, ajutor va rog, aaa, si inca ceva, totul este original.

2 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Sub bateria afişată pe ecran, apare şi fulgerul?
Dacă nu, vindel, e dus!

| 94Lucifer94 a răspuns:

Poate o fi defect încărcătorul? Încearcă cu un alt încărcător. Am avut și eu așa la Samsung Galaxy, îmi apărea dintr-odată că e bateria descărcată, deși era abia încărcat. Eu îi scoteam bateria și-l restartam apoi îmi apărea procentajul corect al bateriei. și când vedeam că mai avea 30% baterie în loc de 3%, îl puneam din nou la încărcat. Apoi îi scoteam bateria, îl reporneam, să verific dacă e bateria plină. Asta-i tehnologie neînțeleasă laughing