| HNO3 a întrebat:

Am o problema cu un Samsung Wave 525. Castile nu se aud aproape deloc. Precizez ca acele casti sunt functionale folosite pe alt telefon. Trebuie sa tin intr-un anumit fel mufa pentru a face contact in interior. Se poate schimba modulul de casti sau e din aceeasi bucata cu placa de baza? Dau funda celui mai bun raspuns!

1 răspuns:
| xXSpikeXx a răspuns:

Daca esti in garantie dul acolo daca nu du-te la un service altceva nu ai ce sa ii faci mai bine du-te la un centru specializat pentru ati explica problema bafta