| WhiteHack a întrebat:

Salut am o problema cu un telefon Vodafone Smart 4 mini nu mai are androaid pe el ( o incercat fratimio sa ii faca acutalizare soft sinu o reusit ) si acuma imi apare doar androaid tehnologi si am incercat sa ii dau reboot, factory reset tot am incercat din recovery va rog sa ma ajutati
Dau Funda big grin

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Daca are card la el trebuie pus un soft pe card si la urma sa treaca la instalarea softului. Dar mai exact ce model este telefonul scoatei bateria si spune ce scrie la mopdel acolo. Si poate iti gasc un soft

| WhiteHack explică (pentru itsoft):

Da are card la el, si sub baterie scrie Vodafone 785 si m-am interesat de marca modelului este Alcatel, sper sa reusesti

| WhiteHack explică (pentru itsoft):

Si cand il conectez la PC nu instaleaza driveru crying

| itsoft a răspuns (pentru WhiteHack):

Sal cautama pe Skype:adryano2411 sau mess: itsoft_2011 si vb si poate rezolvam problema tu esti din Bucuresti?

| itsoft a răspuns (pentru itsoft):

Http://www.mediafire.com/......by_bRkA.7z

aici ai softu original

| WhiteHack explică (pentru itsoft):

Si cum il instalez?

| itsoft a răspuns (pentru WhiteHack):

Pui softu pe un card de memorie bagi cardul in telefon. APESTI butoanele Power si volum+ amandoua odata dupa 1 sec sau 2 eliberzi degetu dupa butonu power si lasi doar pe volum + si o sa iti intre in recovery asa se numeste. Mai departe vb ca sa imi spui direct daca iti apare sau nu. Id Skype :adryano2411