| anonim_4396 a întrebat:

Pentru inceput... am o camera web Serioux si am vrut sa filmez, prima data am pus muzica si se aude pe filmare apoi cand vorbeam eu sau ceva nu se auzea pe filmare deloc. Nu stiu ce sa mai fac ca sa mearga cine stie primeste funda! >big grin

1 răspuns:
| Andrew1010 a răspuns:

Probabil ca acea camera web nu are microfon incorporat sau e defect, incearca sa inregistrezi cu recorderu' de la windows sa vezi daca auzi ceva, daca auzi inseamna ca e software-ul pe care il folosesti pentru a recorda cu camera web de vina...