| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema la telefonul meu cu clapita(Samsung E2510). Are o defectiune intre monitor si restul telefonului astfel incat nu se mai aprinde, este negru. Ma poate ajuta cineva sa rezolv problema sau exista tutoriale pe net care sa arate cum sa rezolv problema?! Fundita!

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Poate fi problema cu un contact sau chiar cu display-ul. De aceea e bine sa apelezi la un service, sa-ti verifice dispozitivul. Cred ca gasesti tutoriale pe net despre cum sa dezansamblezi un Samsung, dar, daca strici mai mult decat sa repari, costurile la service ar putea creste.

| anonim_4396 explică (pentru dannyel86):

Stii unde pe net as putea gasi tutoriale? Adica cum sa caut pe net acestea, ce sa scriu...