| Lol10 a întrebat:

Salut.Am o problema la un telefon Samsung(fara android) am uitat parola de securitate de la mesaje,contacte, poze etc.Este vreo metoda sa o pot afla?

2 răspunsuri:
| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

La setarii te lasa daca, da, incerca sa revii la setarile din fabrica. Altefel duce la un centru de telefoane si zil sa til deblocheze costa un jur de 10-20 lei.

| BlackToFade a răspuns:

Incearca sa il duci la un centru de telefoane specializat cu asa ceva si acolo o sa ti-l deblocheze doar ca o sa iti steargă toate datele din el.....succes