| NextCedry2k a întrebat:

Am o problema la un telefon Vodafone Smart II iar de o saptamana, cand vreau sa il aprind imi apare doar inconita de la android si asa ramane.Am fost cu el la service GSM si mi-au dat un verdict prost nu se mai poate repara.Si am auzit ca pot sa il duc la Vodafone si sa mi-l trimita la Service Autorizat, de ce am nevoie doar de garantie?

3 răspunsuri:
| GrigoRee94 a răspuns:

Ai incercat sa schimbi versiunea de android pe el sau altceva?