| SongokuJR a întrebat:

Salut, am o problema legata de un iphone 4, inainte mergea era ok pana cand i-am dat rezetare generala. Ii setez limba, regiunea pana cand imi cere sa-l conectez la itunes. Il conectez iar de acolo, pe pc imi da o eroare si nu mai merge. As vrea sa ma ajutati daca se poate, raspunsul cel mai bun primeste funda + vot anticipat! big grin

Răspuns Câştigător
| Crestinul888 a răspuns:

Eu nu ma decurc dar l-am intrebat pe nepotul meu despre aceasta problema a ta si mi-a zis ca trebuie sa incerci sa ii dai un restart, sau la PC sa ii instalezi alt windows. Dar de cele mai multe ori, telefonul e de vina deoarece e prea vechi, dar la tine e cam neobisnuit. Succes happy