| MaxKiller911 a întrebat:

Am o tableta pc myria dc-0163 si nu stiu ce sa ii fac pentru ca are un lag de iti vine acru. Dati-mi niste idei.
DU funda

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai dezinstaleaza din aplicatii jocuri, probabil e suprasolicitata daca e sub 800 de ron e de inteles, e slaba

| MaxKiller911 explică (pentru anonim_4396):

Nu am decat o aplicatie in ea, dar tot merge greu. Eu ma gandeam sa ii bag un android mai mic ( ea are 4.0 )

| anonim_4396 a răspuns (pentru MaxKiller911):

4.0 e ice creatm sand?
incearca altu mai mic dar nu-l face tu
totusi e posibil sa fie ea slaba, sa nu conteze ce ai pe ea, dar vezi la un service nu face acasa singur co omori

| MaxKiller911 explică (pentru anonim_4396):

Nu as vrea sa ma duc la un service, eu il am pe fratele meu care se pricepe la lucruri din astea, ma gandesc ca apoi sa mearga tot asa de incet si sa nu fi rezolvat nimic sad