| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,care tableta este mai buna:Evolio evotab 2 sau tableta MYRIA DC-0163

3 răspunsuri:
| Bad2Fast a răspuns:

Evolio Evotab 2 aduce:
ecran de 7 inch cu rezoluţie 480x800 pixeli şi tehnologie multitouch în 5 puncte;
procesor ARM Cortex A8 de 1 GHz, 512 MB RAM, 8 GB spaţiu de stocare şi microSD de până la 32 GB;
Android 2.3 Gingerbread, dar cu un fel de skin de HoneyComb. Interesant este că se mişcă ireproşabil şi veţi avea o surpriză plăcută. Experienţa oferită este fluentă. Se oferă acces la Android Market;
Wi-Fi, miniUSB, usb 2.0, jack de 3.5 mm;
baterie de 4.500 mAh, 11 mm grosime.

MYRIA DC-0163->Sistem de operare: Android, Wi-Fi: Da, Bluetooth: Nu, 3G: Nu, GPS: Nu, Iesire HDMI: Da, Iesire audio: Da, Tip procesor: ARM Cortex A8, Frecventa procesor: 1.2 GHz, Numar nuclee procesor: 1, Marime ecran: 7", Rezolutie ecran: 480 x 800, Capacitate memorie interna: 4 GB, Extindere memorie: Da si multe altele deci clar ca => MYRIA DC-0163 ii ce iti doresti si-l recomand ii foarte ok! Bafta

Răspuns utilizator avertizat
| Bad2Fast a răspuns (pentru adrianboss2011):

MYRIA DC-0163 ii cu mult mai bun deci daca ii chiar asa greu de intales chiar daca te uiti si la caracteristici ce sa zic... ii clar ca MYRIA DC-0163 se vede se joaca si se misca foarte bine straight face