| strategicul007 a întrebat:

Salut am o tableta prestigio multipad 7.0 ultra+ si vreau sa imi instalez nfs most wanted pe ea si cand intru in el scrie ca trebuie sa descarde 2000 mb si nu am spatiu destul chiar daca am un card de 8 gb care e aproape gol 5gb spatiu ramas imi ziceti cum pot sa instalez jocul pe cardul sd si nu pe tableta?

2 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Nu poti, pentru ca jocul trebuie sa fie in memoria telefonului mai intai, adica acei 2000 de mb sa fie deja instalati pe tableta, dupa aia poti sa il muti pe cardul sd.

| prMoarte a răspuns:

Iti downloadezi o aplicatie de storage management (cea mai buna e Androzip) si muti tot jocul din memoria tabletei pe cardul sd. Dupa aia ar trebui sa mearga.