| Popy8 a întrebat:

Salut, am pe icloud 2 iphone si tot imi arata apeluri ratate de la persoanele lor din agenda.Pot ca sa rezolv problema sa nu mai imi intre si mie apelurile lor?

1 răspuns:
| Alexandra_Bucur_2000_sz6G a răspuns:

Te duci în serări la ID Apple,alegi unul dintre iPhone(sunt mai jos,după ce dai scroll) și elimini unul dintre ele,dacă nu vrei să elimini, te duci la categoria Conturi și Parole, alegi ICloud și deselectezi contacte, îți va da să alegi dacă păstrezi contactele sau nu, și nu o să îți mai între apelurile lor.Scuze,știu că e cam mult.